Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

ZUMA LINE

na stronę
Pokaż 1 - 18 z 189 pozycji
Pokaż 1 - 18 z 189 pozycji

Oświetlenie firmy Zuma Line

Szukając eleganckiego, niebanalnego oświetlenia, klienci chętnie decydują się na lampy Zuma Line. Oświetlenie to kojarzone jest przede wszystkim z salonów meblowych Agata. Polacy upodobali sobie tą markę oświetlenia, stąd mimo niedługiej obecności na naszym rynku niezmiernie szybko staje się coraz bardziej popularna. Najczęściej wybierane serie opraw to: Crystal, Libra, Champagne, Spirit, Antarctica oraz Perle. Oprawy oświetleniowe tejże marki charakteryzują się oryginalnym designem. Kunsztowne kryształki oprócz tego, że pięknie wyglądają, tworzą niesamowite efekty w połączeniu ze źródłem światła. W produktach Zuma Line połączenia kolorystyczne w oprawach są bardzo harmonijne, przez co doskonale wpasują się w otaczającą je przestrzeń, a do tego lampy tej firmy są w przystępnej cenie. Podczas targów Światło 2014 (jak i każdych kolejnych) w Warszawie i przy okazji wydania nowego katalogu producent ten zaprezentował wiele nowych modeli lamp dekoracyjnych oraz wprowadził do sprzedaży lampy techniczne. Zdecydowana większość topowych modeli jest dostępna na magazynie centralnym firmy, w krótkim terminie realizacji. Niektóre modele Zuma Line, szczególnie wyprzedażowe, sprzedawane są do wyczerpania zapasów, w skrajnych przypadkach sprowadzane są ze wspomnianej sieci salonów meblowych. W tym wypadku termin realizacji może się nieco wydłużyć. Producent ten ciągle zaskakuje nas nowymi wzorami opraw oświetleniowych. Podąża za światowymi trendami w designie i inspiruje nasz lokalny rynek. Oprawy w stylu Vintage, czy lampy drewniane także są dostępne w ich ofercie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz współpracy logistycznej z salonami meblowymi Agata Zuma Line ma możliwość szybkiej dostawy większości lamp ze swojej oferty. Jest to bardzo ważne w dzisiejszych czasach kiedy nie mamy możliwości aby długo czekać na zamówione produkty. Siedziba producenta mieści się na Śląsku w Katowicach, gdzie powstał pierwszy salon meblowy Agata. W celu uzupełnienia oferty wyposażenia utworzono spółkę córkę, która zajęła się importem oraz dystrybucją oświetlenia na terenie całej Polski. Sukcesywnie rozbudowują swoją ofertę oświetlenia. Dołączając nowe lampy jak i poszerzając dostępne wcześniej linie produktowe.
Zuma line tak właśnie zrobiła z linią Crystal, która cieszy się niezmiennie wielką popularnością. Poszerzyli ją o kinkiety, mniejsze wersje kloszy, zwisy potrójne, lampę podłogową czy o plafony. Teraz wprowadzili do oferty bliźniaczą serię Rain, na której kloszach jest struktura przypominająca krople wody spływające na szybie. Jeżeli uzyska taką samą popularność jak linia Crystal to z pewnością zostaną wprowadzone do sprzedaż inne lampy w tej serii.
Tak samo jest z linią techniczną i lampami sufitowymi Rondoo bestsellerem producenta Zuma Line. Do wersji pojedynczej zostały dodane do oferty lampy w wersji na dwa źródła światła, co na pewno zadowoliło klientów, którzy szukali takich rozwiązań oświetleniowych.
Szukając oświetlenia nowoczesnego, podążając za nowoczesnymi trendami w światowym designie na pewno warto rozejrzeć się w ofercie niniejszego producenta.