zestaw solarny 20W

SOL-20

LEDIX ZAMEL

Zestaw solarny SOL-20 przeznaczony jest do zasilania opraw serii LEDIX wykonanych w wersji napięciowej 14 V DC.

Do zasilania wykorzystuje się energię słoneczną, która w module fotowoltaicznym zostaje przetworzona na energię elektryczną.

W skład zestawu wchodzą: moduł fotowoltaiczny PV wykonany w technologii monokrystalicznej o mocy 20 W, akumulator oraz regulator umieszczone w metalowej skrzynce sterowniczej.

Zestaw solarny SOL-20 w optymalny sposób wykorzystuje możliwości akumulatora - umożliwia jego pełne naładowanie w czasie krótszym niż ma to miejsce w zestawie SOL-10.

Zestaw solarny to idealne rozwiązanie do ogrodów, altan oraz miejsc gdzie prowadzenie tradycyjnych instalacji 230 V AC jest kłopotliwe lub wręcz niemożliwe.

Cechy zestawu:

-zestaw przeznaczony do pracy w trudnuch warunkach atmosferycznych deszcz, grad, śnieg (ogniwo zainstalowane w solidnej aluminiowej ramie z utwardzaną szybą czołową i wodoodpornym przyłączem)

-wydłużony czas bezobsługowej eksploatacji uzyskany poprzez zastosowanie wysokiej jakości akumulatora żelowego przeznaczonego do pracy cyklicznej, odpornego na głębokie cykle rozładowania-ładowania

-proces ładowania-rozładowania akumulatora w pełni kontrolowany przez regulator elektroniczny z pełnym zabezpieczeniem wejść i wyjść

-łatwy i szybki montaż w miejscu instalacji

Wymiary modułu fotowoltaicznego:

wysokość: 425 mm

szerokość: 450 mm

głębokość: 23 mm

Wymiary skrzynki sterowniczej:

wysokość: 166 mm

szerokość: 255 mm

głębokość: 81,5 mm

753,90

DARMOWA DOSTAWA

Dodaj do listy życzeń

DARMOWA DOSTAWA OD 500 PLN
ZWROT DO 14 DNI
ODBIÓR OSOBISTY 0 ZŁ
Bezpieczne połączenie SSL
12 LAT NA RYNKU

Więcej informacji

Dostępnośćod 7 do 30 dni roboczych

Zobacz też

30 innych produktów w tej samej kategorii: