Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

SLV / Spotline

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

SLV czyli dawny Spotline to marka oświetlenia znana i ceniona na polskim oraz europejskim rynku.

Produkty marki Spotline projektowane są w taki sposób, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znalazł coś dla siebie. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się marek oświetleniowych w Polsce i jedna z najbardziej znanych firm w branży oświetleniowej. Producent zwraca uwagę na nowinki w trendach wnętrzarskich i w oparciu o nie uaktualnia swoją ofertę. Ich produkty skierowane są do wymagającego klienta. Firma przygotowuje co sezon katalog Big White, który zadowoli najbardziej dociekliwego klienta. Właśnie dlatego inwestorzy doceniają produkty Spotline - za pomocą lampy, przy niewielkim nakładzie finansowym, można szybko zmienić wystrój mieszkania. Czasem najprostsze pomysły są najlepsze, dlatego lampy te to z reguły proste formy oparte na ciekawym i dobrze przemyślanym designie. Serie opraw, które są najczęściej wybierane przez klientów to: Light Eye, Retrosix, Enola, Altra Dice oraz Aixlight. Szeroki wybór w każdej z kategorii (które zostały bardzo szczegółowo i precyzyjnie pogrupowane w celu ułatwienia znalezienia właściwej oprawy oświetleniowej) daje duże możliwości w kwestii doboru lampy Spotline pasującej do pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Dodatkowo, lampy wykonane są z największą starannością. 
Wspomniany wcześniej katalog Big White to potężna książka pełna wszelkich danych. Zawartość można przyrównać do księgi alchemika. Są tam wszystkie potrzebne informacje techniczne, dane produktów komplementarnych czy części zamiennych do opraw oświetleniowych. Dla osób które nie potrzebują takiej ilości wiedzy w jednym miejscu firma przygotowała wersję mini katalogu Little White. Jest to szczególnie przydatne jeżeli chcemy szybko przejrzeć ofertę Spotline
Oferta oświetlenia technicznego tego producenta jest bardzo rozbudowana. Skierowana jest nie tylko do inwestorów indywidualnych ale także do instytucjonalnych. Jeżeli szukają Państwo lamp do hotelu, oświetlenie sklepu, gabinetu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego czy hotelu to oferta tej marki na pewno sprosta waszym wymaganiom.
Oferta tegoż producenta to także lampy ogrodowe oraz oświetlenie architektoniczne zewnętrzne, czy lampy do podświetlenia elewacji, które jest dostępne w drugim naszym sklepie internetowym. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z produktami oświetlenia zewnętrznego Spotline
Oprócz samych opraw oświetleniowych są dostępne jeszcze akcesoria oświetleniowe takie jak źródła światła, transformatory elektroniczne, stateczniki, zasilacze czy sterowniki i wiele wiele innych. 
Bardzo polecanym produktem tego producenta jest oprawa do wbudowania w sufit New Tria 68 led. Jest to oświetlenie, które może być wykorzystana w łazience, ze względu na wysoki stopień szczelności IP 68. Może nawet być wykorzystana jako lampa nad prysznic przy zachowaniu odpowiednich parametrów odległościowych oraz jako oprawa zewnętrzna dzięki swoim parametrom. 
Podsumowując, produkty Spotline to bardzo dobra oferta oświetlenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalnych. Warto dokładnie przejrzeć opasły katalog lub poprosić o pomoc obsługę sklepu w celu wskazania odpowiednich dla naszych potrzeb lamp.

Więcej