Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

PHILIPS

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy firmy Philips

Lampy Philips to temat rzeka. Kiedyś to wyrażenie kojarzyło nam się głównie z latarniami ogrodowymi, lampami ulicznymi czy oświetleniem profesjonalnym (np. do hal, fabryk). Ponieważ to ogromny koncern, działający w różnych dziedzinach jest także obecny w tych wcześniej wymienionych. Podobnie jest bardzo mocny w branży źródeł światła. W Polsce została wykupiona fabryka w Pile, gdzie wciąż są produkowane różnego rodzaju żarówki. Na pewnym etapie w koncernie postanowiono przyjrzeć się rynkowi konsumenckiemu lamp do domu. Philips oświetlenie stało się faktem po wykupieniu marki Massive. Producent nieco zmienił portfolio produktów. Dołączył żarówki do produktów i zawojował ofertą rynek. Początkowo bazowali na ofercie przejętej marki, następnie rozbudowali zasób opraw oświetleniowych o kolekcję lamp łazienkowych. Wraz z rozwojem oferty żarówek led w dziale źródeł światła. producent wprowadził kolekcje lamp led Ledino opartą na wbudowanych wysokowydajnych modułach led. Przekrój oferty objął nowoczesne lampy stojące, a także oprawy wpuszczane led. 
Oferta Lampy Philips ciągle ewoluuje i jest coraz to bardziej rozbudowana. Jednocześnie stale rozszerzana jest ilość dostępnych rodzajów żarówek led w sprzedaży, a także oferta nowoczesnych lamp ogrodowych Philips dostępna w naszym oddzielnym sklepie internetowym. 
Aktualnie producent poszerzył portfolio produktów konsumenckich oświetleniowych o bardzo potężny katalog stawiając na produkty wyposażone w nowoczesne źródła światła i moduły led. 
Nowością w ofercie koncernu w dziale oświetlenia konsumenckiego jest linia Hue. Jest linia inteligentnego światła. Ponieważ koncern pragnie aby Philips oświetlenie kojarzyło się z przodującymi innowacjami zaprojektowano i zaoferowano do sprzedaży właśnie tę linię. Składają się na nią żarówki led, paski led oraz oprawy oświetleniowe, którymi można sterować za pośrednictwem smartfona czy tabletu. Nie stanowią oddzielnych elementów ale całość. System pozwala wybrać barwę czy kolor światła w zależności od naszego nastroju. Można też sterować oświetleniem poprzez internet, np. na naszych wakacjach, tak abyśmy mogli czuć się bezpieczniej. 
Wracając do katalogu w którym są prezentowane Lampy Philips to jest on podzielony na kilka działów grupujących oprawy oświetleniowe według przeznaczenia. Mamy tam między innymi lampy do łazienki, które są pod nazwą konceptu myBathroom czy lampy do kuchni pod nazwą działu myKitchen, a także lampy do pokoju dziecięcego jako myKidsroom oraz opracowane wraz z koncernem filmowym zawierające bohaterów filmów i bajek wytwórni filmowej Disney. Są też dostępne działy z oświetleniem stylowym InStyle czy oprawy wpuszczane jako SmartSpot. Każdy szukający w Philips oświetlenie nowoczesnych lamp czy odnowionej staromodności znajdzie coś dla siebie. Producent w branży oświetleniowej chce być liderem i wyprzedzać konkurencję pod względem innowacyjności oferowanych opraw oświetleniowych co stosuje z powodzeniem w innych branżach w których jest obecny. Dotyczy to także doradztwa przed zakupem, obsługi po sprzedażowej, rozpatrywania ewentualnych reklamacji. 
Tak jak w przypadku działu źródeł światła jakość produktów koncernu jest bez zarzutu tak samo postawiono sobie za cel aby Lampy Philips kojarzyły się z najwyższą jakością. I jak dotychczas producent wychodzi z tego założonego celu zwycięsko.
W celu ułatwienia wyboru oświetlenia do domu producent ten przygotował szereg narzędzi które mogą pomóc w wyborze optymalnego zestawu lamp. Trzeba pamiętać, że inne oświetlenie będzie pasować do nowoczesnego apartamentu, inne do przedwojennej willi w centrum miasta, a jeszcze inne do małego nowoczesnego domku jednorodzinnego pod miastem. Możemy je wykorzystać lub wskazać Państwu gdzie można z nich skorzystać. 
Philips oświetlenie to bardzo dobrze dopracowana oferta lamp i żarówek o bardzo wysokiej jakości. Na pewno warto skorzystać, a przynajmniej dokładnie przyjrzeć się ich bogatej ofercie. Dzięki bardzo dobrze opracowanemu katalogowi oraz narzędziom do doboru oświetlenia jesteśmy w stanie Państwu pomóc w wyborze. Warto też pamiętać o dostępnej wydłużonej gwarancji na zastosowane w lampach moduły led Philipsa. W razie zapytań służymy pomocą.