Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

PAULMANN

na stronę
Pokaż 1 - 18 z 613 pozycji
Pokaż 1 - 18 z 613 pozycji

Oświetlenie marki Paulmann

Dobra jakość za przystępną cenę to właśnie lampy Paulmann. Producent ten polecany jest głównie ze względu na bogatą ofertę opraw wpuszczanych, która sprawia, że nie każde pomieszczenie, w którym funkcję świetlną one pełnią musi być takie samo – banalne i przewidywalne. Dodatkowym atutem asortymentu tego producenta jest udzielana fabryczna gwarancja na okres pięciu lat. Taki stan rzeczy odbiega od normy, w pozytywnym tego określeniu znaczenia. W praktyce rzadko kiedy będziemy zmuszeni do skorzystania z niej. Bazując na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu w branży oświetleniowej, reklamacje na oprawy tej marki zdarzają się nadzwyczaj rzadko. Dzięki produktom firmy Paulmann można również podkreślić indywidualny charakter każdego wnętrza. Szukając eleganckich kinkietów galeriowych, warto wziąć pod uwagę te niemieckie lampy. Wspomniane podświetlenie obrazów jest oryginalne pod względem stylistycznym, wręcz eleganckie i przemyślane technicznie, pozwalając uzyskać optymalną ilość światła bez zbyt wielkiego poboru prądu. Na uwagę zasługują także oświetlenie łazienkowe tejże firmy. Również jest na swój sposób wyjątkowe i zdecydowanie godne uwagi, mimo iż oferta ta nie jest aż tak bogata. Paulmann to producent, który w swojej ofercie posiada również światłowody Skylight, pozwalające na oryginalne zastosowanie światła we wnętrzu. Innym, nowatorskim pomysłem jest linia Crosslight - LEDowe oświetlenie do fug. Sporą część oferty zajmują systemy oświetleniowe i ich poszczególne elementy, która są możliwe do dokupienia osobno, na przykład linki. U nas szczególnie popularne są kompletne zestawy systemów szynowych oraz prętowych. Producent zadbał o wygodę w wyszukiwaniu danych produktów poprzez podział opraw na poszczególne linie, np. Quality Line, Micro Line czy Premium Line. Ulubione oprawy klientów to: Cardano, Osiris, Remus, Taru oraz Techno, a także Skylight, Mizar i Quasar.
Składając zamówienie na oświetlenie Paulmann należy sprawdzić czy źródła światła są dołączone do lampy, ponieważ często producent nie dodaje ich do opakowań z lampami, a bywają one dosyć nietypowe w szczególnych przypadkach, przykładowo żarówki kwadratowe lub sześciokątne, których próżno szukać w ofertach konkurencji. Niestety z kultowej rodziny lamp Cardano została wycofana ze sprzedaży podstawowa odmiana lamp wpuszczanych na halogeny, natomiast pozostają wersje energooszczędne oraz led. Część produktów nie jest zawarta w naszym sklepie internetowym, ale przeważnie istnieje możliwość zakupu niemalże całego asortymentu Paulmann po przesłaniu zapytania e-mailowego o dostępność i cenę po indeksach producenckich. Czas realizacji, który należy uwzględnić decydując się na zakup, wynosi od 7 do 14 dni roboczych w przypadku opraw oświetleniowych, które są sprowadzane bezpośrednio od producenta, z magazynu znajdującego się w Niemczech. Droga zamówienia obejmuje poza centralą, przejściowy punkt u importera, następnie trafia do nas i dopiero wtedy wyrusza do Państwa. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w naszej firmie bez dodatkowych opłat. 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia zewnętrznego Paulmann, które znajdą Państwo w naszym drugim sklepie internetowym.