Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

ORLICKI DESIGN

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy marki Orlicki DesignLampy Orlicki Design kojarzone są z pewnością z nowoczesnym wzornictwem i egzotycznym nazewnictwem. Nic dziwnego – proste formy o funkcjonalnym, a zarazem niebanalnym wzornictwie to znak rozpoznawczy tego producenta. Firma regularnie wprowadza na rynek nowe modele. Część oferty stanowią produkty rotujące, jak przykładowo oprawy wpuszczane. Z drugiej strony mamy asortyment stylistycznie nawiązujący do wzorów włoskich i hiszpańskich. Jest odpowiednio droższy od pierwszej części, natomiast porównując z oryginałami przedstawia się atrakcyjnie cenowo. Orlicki Design to współtwórca najnowszych trendów na poziomie światowym. Różnorodność oferty pozwala na indywidualne dopasowanie opraw do wnętrz co pomaga podkreślić ich urok. Dzięki temu lampy tegoż producenta spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Najpopularniejsze oprawy tej marki to: Lago, LexusCardo, CortoQuatro i Otto. W ofercie znajdują się zarówno lampy dekoracyjne jak i oczka czy oprawy techniczne. Dzięki temu klienci mają możliwość szybkiego skompletowania wszystkich opraw potrzebnych do jednego pomieszczenia bazując na firmie Orlicki Design. Ma to kluczowe znaczenie, gdy klient chce dopasować oprawy, które nie stanowią jednej rodziny. W takim przypadku warto aby choć jeden element (np. w postaci akcentu kolorystycznego) łączył wszystkie lampy. Producent ten stwarza tą możliwość, a także wiele innych, o których wspomnimy poniżej. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu część asortymentu z tej firmy. 
Lexus to rodzina lamp, na którą składają się kinkiety, lampy sufitowe (plafony) i lampy wiszące. Są bardzo eleganckie, zdobione kryształami, występują w trzech wersjach kolorystycznych: białej, przezroczystej oraz czarnej, które Orlicki Design nazywa odpowiednio: bianco, claro oraz nero. Wykonane są z metalu i szkła, a źródłem światła są żarówki halogenowe o trzonku G4, zatem zamiana na źródła ledowe może być problematyczna, mimo iż oprawy zawierają transformator, a ponadto w związku z zastosowanymi żarówkami i ich ograniczeniami niestety nie możemy liczyć na mocne światło padające z tych lamp, będzie ono raczej akcentujące. Z tego powodu prawdopodobnie będzie konieczne zastosowanie oświetlenia uzupełniającego w postaci na przykład opraw wpuszczanych, które z łatwością dopasujemy do lamp Lexus.
Kolejną, ciekawą naszym zdaniem linią oświetlenia Orlicki Deisgn, którą chcielibyśmy Państwu przybliżyć jest Corto, składająca się z kinkietów (Parete) oraz opraw wiszących (Rondo i Ovale), występujących w dwóch kolorach: czarnym (nero) oraz chrom/przezroczystym. Wykonanie to metal i szkło, natomiast źródłem światła w tym wypadku są halogeny o trzonku G9, zatem istnieje możliwość zastosowania żarówek ledowych, a ilość światła jaką są w stanie wygenerować powinna być wystarczająca dla większości zastosowań. Oprawy te są niezwykle eleganckie i z pewnością przyciągną wzrok niejednej osoby. 
Czas realizacji zamówienia na oprawy Orlicki Design wynosi z reguły od 7 do 14 dni roboczych, natomiast mogą wystąpić chwilowe braki na magazynie importera, dlatego zalecamy przed złożeniem zamówienia przesłanie zapytania o dostępność towarów. Zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią.