Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

NOWODVORSKI

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy producenta Nowodvorski

Lampy Nowodvorski to, w zdecydowanej większości dekoracyjne oprawy oświetleniowe, które od samego początku przypadły do gustu klientom. Oferta jest stale poszerzana, między innymi o oświetlenie techniczne, a także bazujące na aktualnie popularnych stylach aranżacji wnętrz takich jak vintage, industrialny, klasyczny czy nowoczesny. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na to, aby otaczać się estetycznymi przedmiotami, gdyż wpływa to korzystnie na ich samopoczucie. Oświetlenie wewnętrzne to niewątpliwie jeden z elementów, który wyznacza styl panujący w danym pomieszczeniu. Lampy Nowodvorski zdecydowanie świetnie się do tego nadają! Solidnie wykonane oprawy oświetleniowe, cieszą się popularnością wśród klientów. Będące w przeszłości na rynku pod marką Technolux przysporzyły sobie sporo kłopotów dosyć niską jakością wykonania i mnogością reklamacji. Wraz z upływem czasu rozwiązano ten problem, poprawiono także wygląd opakowań zewnętrznych. Tak więc sporo bolączek naprawiono, natomiast wciąż pojawiają się problemy z serwisem dostaw, czyli innymi słowy z dostępnością towarów na magazynie centralnym producenta. Terminy realizacji na niektóre produkty wciąż bywają zbyt długie, a nie tak dawno temu rozpoczęliśmy trzeci kwartał 2017 roku. Producent zadbał o to, aby lampy Nowodvorski wpisywały się w aktualne trendy, a jednocześnie sprzedawane były w przystępnych cenach, dzięki czemu wiele osób będzie mogło sobie na nie pozwolić. Taka ideologia sprawiła, że obecnie nie ma potrzeby wydawania ogromnych sum pieniędzy tylko po to, aby zakupić modną lampę. Niska cena to główny atut asortymentu tegoż producenta. Kupując produkt tej firmy nie liczmy na estetykę podobną do włoskich czy hiszpańskich lamp, ani na jakość zbliżoną do opraw na przykład Aquaform. Tutaj liczy się przede wszystkim niska cena dla klienta detalicznego. Każdy, kto pragnie urządzić swoje cztery kąty w sposób przytulny, a jednocześnie zastosować funkcjonalne produkty, powinien już na etapie kompletowania oświetlenia zwrócić uwagę na lampy Nowodvorski.
Jednym z ulubionych przez Państwa produktów jest cała rodzina lamp Alehandro, składająca się z plafonów, czy też jak kto woli opraw sufitowych oraz lamp wiszących o różnych średnicach. Są to bardzo udane stylistycznie lampy występujące w kolorach czarnym i białym, wykonane ze szkła oraz tkaniny. Źródłem światła są żarówki na tak zwany 'duży gwint', czyli E27, zatem bez problemu możemy tutaj zastosować ledowe źródło światła. Często można natknąć się na pojedyncze sztuki dostępne w naszym magazynie, od ręki.
Jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem zamówienia na lampy Nowodvorski o oprawy ogrodowe, które również są w bardzo atrakcyjnych cenach, zapraszamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia zewnętrznego Nowodvorski w naszym oddzielnym sklepie internetowym. Warta uwagi w nim jest reflektorek ogrodowy Bush 3401. Jest to oprawa do podświetlania, wbijana na kolcu w ziemię. Cieszy się niezmiernie wielkim zainteresowaniem z Państwa strony.
W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności i wątpliwości gorąco zachęcamy do kontaktu z nami w dowolnej formie, czy to przez czat, e-mail, telefon lub nawet konto na Facebooku. Postaramy się jak najszybciej pomóc.