Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

MASSIVE

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Oświetlenie marki Massive


lampy Philips oświetlenie | LampyDomowe.pl

Philips oświetlenie zewnętrzne | LampyDomowe.pl


Klikając w obrazek PHILIPS w nowym oknie wyszukiwarki otworzy się oferta tego producenta w naszym sklepie, natomiast po kliknięciu w myGarden nowe okno przeniesie do naszego drugiego sklepu z oświetleniem zewnętrznym, także do produktów tej samej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia tych stron.

Massive
to marka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest niezwykle znana, popularna, dostępna w wielu sklepach, charakteryzująca się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, z praktycznie bezproblemowym serwisem producenta, wyróżniająca się charakterystyczną ofertą i potwierdzona dobrymi opiniami klientów.
Klienci coraz częściej zwracają uwagę na fakt, że wyposażenie wnętrz stanowią również lampy. Część modeli tego producenta przeszła pod markę Philips (szukając jakiś czas temu zakupionej lampy Massive i nie mogąc jej odnaleźć w tej kategorii, warto poszukać jej wśród oferty Philips). Bardzo duży wybór opraw z różnych kategorii pozwala skompletować oprawy do całego domu czy mieszkania. Konkretny podział producent akcentuje poprzez wyodrębnienie poszczególnych linii: lampy dekoracyjne, lampy ścienne i sufitowe, lampy dziecięce, lampy kuchenne, lampy łazienkowe, lampy biurkowe oraz oprawy wpuszczane i inne. Osobom obcującym z katalogami linie te będą bardziej znane jako: Decorative (Design, Multi, Authentic, Floor), Wall and Ceiling, KiCo, Cucina, Aqua, Studio (dawniej Desk), Top Selection, Recessed Spots itd. Produkty firmy Massive w większości dostępne są na magazynie producenta w Polsce, dzięki czemu termin realizacji zamówienia jest krótki. Niektóre modele są do sprowadzenia z magazynów europejskich, w tym wypadku termin realizacji to około 3 tygodnie. W ustaleniu tego pomaga system informatyczny ze stałym podglądem stanów magazynowych w Polsce oraz orientacyjnym czasem dostawy danego produktu. Nie możemy też zapomnieć o bogatej ofercie opraw ogrodowych, dostępnych w naszym drugim sklepie z oświetleniem zewnętrznym. Oświetlenie Massive to polecane przez nas produkty.