Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

ITALUX

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Lampy producenta Italux

Lampy Italux to dobrze znane produkty cieszące się ogromną popularnością na polskim rynku. Ta rodzinna firma istnieje na rynku oświetleniowym od początku lat dziewięćdziesiątych, stąd ma ugruntowaną pozycję i rzeszę stałych klientów. Producent zadbał o to, aby nawet najprostszy kinkiet był wykonany w sposób nietypowy. Reflektorek mający nieco inaczej skonstruowany klosik i obudowę lampy, nabiera zupełnie nowego charakteru i staje się oprawą dekoracyjną, a nie tylko i wyłącznie techniczną. Oczywiście wśród majestatycznych lamp kryształowych, znajdziemy również proste, klasyczne oprawy oświetleniowe. Najbardziej znane lampy Italux to: Essence, Lybra, Lucien, Hary, Robot, Span i Sferio. Bardzo sprawny system informatyczny pozwala na bieżąco monitorować stany magazynowe tego producenta. Pomaga to przy szybkim ustaleniu dostępności oraz terminu realizacji zamówienia. Wyjątek stanowią ekskluzywne modele, takie jak np. rodzina lamp Swan, które sprowadzane są na indywidualne zamówienie - tutaj termin realizacji może wynieść nawet trzy miesiące, aczkolwiek niektóre wersje w jednostkowych ilościach mogą być dostępne na polskim magazynie. Na uwagę zasługują lampy Italux będące na promocji. Przeważnie są to modele wycofywane z oferty, które po wyczerpaniu zapasów nie pojawią się ponownie w sprzedaży. Ten typ asortymentu proponowany jest w bardzo atrakcyjnych cenach, niejednokrotnie dodatkowo obniżanych w przypadku zbyt długiego czasu potrzebnego do całkowitego wyprzedania danej linii. Promocyjne oprawy oświetleniowe wyprzedają się w ekspresowym tempie, dlatego należy w miarę możliwości szybko decydować się na zakup.
Wracając do produktów z głównego katalogu, oferta od niedawna została rozszerzona o oświetlenie techniczne, architektoniczne, profesjonalne. Znajdziemy wśród nich lampy Italux natynkowe, wpuszczane, a nawet szynoprzewody i niezbędne do nich akcesoria.
Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą producenta Italux, jest naprawdę bogata i ciekawa, posiada wiele oryginalnych, jedynych w swoim rodzaju wzorów.


Gdyby planowali Państwo rozszerzenie zamówienia o oświetlenie zewnętrzne Italux, zapraszamy do naszego oddzielnego sklepu internetowego.