Producenci

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

VERTIGO ul.Opawska 40 47-400 Racibórz. KONTAKT +48 32 740 93 33 +48 509 100 651 salon@lampyvertigo.pl

CUSTOMFORM

na stronę
Pokaż 1 - 18 z 107 pozycji
Pokaż 1 - 18 z 107 pozycji

Lampy firmy Customform

Lampy Customform to świetne dopełnienie pięknych, stylowych wnętrz. Ich urządzenie nie polega jedynie na zagospodarowaniu ścian czy podłóg i wniesieniu podstawowych mebli. Klimat tworzony jest za sprawą dodatków, w skład których wchodzą m.in. lampy tego producenta. Podkreślają one wysmakowane wnętrza, niejednokrotnie odwracając uwagę od tego, co nie prezentuje się zbyt efektownie. Niecodzienny design opraw oświetleniowych tego producenta sprawia, że lampy te są bardzo chętnie kupowane przez klientów. Oświetlenie Customform doceniane jest nie tylko przez klientów pragnących odmienić swoje wnętrza, ale także przez architektów wnętrz, którzy bardzo często stosują je w realizacjach swoich projektów. Świadczy to o ich niebanalnej formie, która tworzy świetną kompozycję we wnętrzu. Bardzo często chcąc przeprowadzić metamorfozę pomieszczenia wystarczy postawić na wymianę zaledwie jednego elementu wyposażenia. Spory efekt zmian z pewnością wprowadzi nowa oprawa oświetleniowa albo mebel, czy też inna dekoracja wnętrzarska, która swoją wybujałą formą przykuje wzrok każdej osoby w danym pomieszczeniu. Customform to bardzo bogata oferta produktów z różnych kategorii: lampy wiszące, lampy sufitowe, podłogowe lub lampy stołowe oraz plafony, a także kinkiety stanowiące uzupełnienie dekoracyjnego oświetlenia.
Od pewnego czasu w naszym sklepie oferta niniejszego producenta została poszerzona o meble. Początkowo wprowadziliśmy do oferty krzesła oraz stoły o rozmiarach opakowań, które mogą być przesłane za pośrednictwem spedycji kurierskiej w paczkach bez dodatkowych opłat. W przyszłości planujemy rozszerzyć ofertę z tego zakresu, wprowadzając nowe dekoracje oraz meble nie tylko firmy Customform, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco dostępnych w naszym sklepie produktów.
Jako, że nie zamieściliśmy całej oferty tego producenta w sklepie, istnieje możliwość zakupu asortymentu dostępnego na stronie macierzystej firmy po indywidualnych uzgodnieniach z nami odnośnie cen oraz kosztów transportu. Jesteśmy bardzo elastyczni w tego typu kwestiach, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami jeśli któryś produkt Państwa zainteresował, a nie został zamieszczony w naszym sklepie. Nasz dział handlowy z całą pewnością okaże się pomocny i pokieruje jak powinien przebiegać taki zakup asortymentu Customform